Compacte Nieuwsbrief 24-03
Voor u de derde nieuwsbrief van dit seizoen. Zoals meestal is er goed nieuws en minder goed nieuws, we beginnen dan maar met het laatste.
Spa
Om maar meteen met de deur in huis te vallen: onze deelname aan het raceweekend op het befaamde Spa-Francorchamps gaat niet door. Vanuit DNRT zullen jullie geïnformeerd worden over het hoe en waarom.
Aanvullend reglement
Bij de laatste race heeft de TC bij de technische controle een aantal bevindingen gedaan die reden waren tot een DQ of gridpenalty. Die hebben we per mail met jullie gedeeld. Een van de afwijkingen betrof motor- en versnellingsbaksteunen. Daarover hebben we discussie gevoerd met de TC omdat de tekst in het reglement niet eenduidig is. Het woord “soortgelijk” staat niet omschreven bij de definities in het reglement en is derhalve onderhevig aan interpretatie. Om die reden is in overleg met DNRT en TC een aanvulling op het reglement gemaakt waarin expliciet omschreven staat welke motor- en baksteunen toegestaan zijn.
Het zgn. Series bulletin is als bijlage aan deze mail toegevoegd. Volgend jaar zullen we deze aanvulling in het technisch reglement verwerken.
Aanvullend evenement
Dan leuker nieuws. Sinds enige tijd is er dankzij Feico contact met een andere race organisatie om een extra race te rijden. Niet omdat we weg willen bij DNRT, integendeel, maar als aanvulling op onze kalender en om eens ervaring op te doen in een andere organisatie. Een andere opzet, andere vibe, nieuwe kontakten en wellicht een ander (meer?) publiek kan een leuke boost geven aan onze race activiteiten. Totdat we zeker zijn over de details kunnen we slechts in vage termen praten maar het gaat om een doordeweekse racedag (buiten het kampioenschap) in november waarop we een kwalificatie rijden van 20 minuten en drie races van 30 minuten, tegen kosten vergelijkbaar met die bij DNRT. Voor de volledigheid vermelden we dat bij deze organisator geen risicoafdekking geregeld is voor schade aan Tecpro zoals bij DNRT. We gaan echter wel kijken wat daar nog mogelijk is.
We zullen een dezer dagen een poll starten via de rijdersapp om jullie belangstelling te peilen. Dat zal wellicht nog enigszins bepalend zijn voor het inschrijfgeld wat we proberen te realiseren bij de organisator. We hopen dus op een grote belangstelling voor deze extra racedag.
Tot zover voor nu, graag tot ziens in Meppen op 18 augustus!
Uw dienaars
BMW Compact Cup
Email bmwcompactcup@gmail.com
Web www.bmwcompactcup.nl | facebook | Instagram
Powered by www.dnrt.nl | www.intraxracing.nl | www.rsz.nl | www.knaf.nl